Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Apple Han Ms. Apple Han
Што можам да направам за тебе?
+8613528649093
Разговарајте сега
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Yindingsheng Technology Co., Ltd

CONTACT US

Trade begins with communication.

Топла производи
Product Center
 • Чаша од силиконско вино во прилагодена форма на отворено
  Чаша од силиконско вино во прилагодена форма на отворено
 • Држач за управување со кабел во форма на гасеница
  Држач за управување со кабел во форма на гасеница
 • Силиконска торба за торба Силиконска носи торба за плажа
  Силиконска торба за торба Силиконска носи торба за плажа
 • Сет за ракавици од силиконски пеперутки од безбедни зграби
  Сет за ракавици од силиконски пеперутки од безбедни зграби
 • Заштитен силиконски агол за деца безбеден
  Заштитен силиконски агол за деца безбеден
 • Поддржувачи на држачи за чаши за автомобили Силиконски подножје
  Поддржувачи на држачи за чаши за автомобили Силиконски подножје
 • Играчки за закачени силиконски цуцли за прилагодена храна
  Играчки за закачени силиконски цуцли за прилагодена храна
 • Силиконски чистач за назад за туширање
  Силиконски чистач за назад за туширање
 • Јамка за задржување на лентата за гледање прилагодена замена
  Јамка за задржување на лентата за гледање прилагодена замена
 • Ги чува дамките водоотпорни силиконски бебешки биб
  Ги чува дамките водоотпорни силиконски бебешки биб

ABOUT US

Шенжен Yindingsheng Technology Co., Ltd е основана во 2011 година, повеќе од 100 работници, компанија има за цел да обезбеди здрави, еколошки, удобни и стилски производи на светот. Со иновативен дизајн, R & D, производство и продажба. Собирање таленти со професионални вештини, ние дизајн, развој и производство на сите видови на одлични високо квалитетни силиконски гумени производи Ние користиме 100% од U. S одделение за храна течен материјал и сопствена мувла работилница и инженеринг оддел, обичај и развој е многу професионален. YDS нуди OEM / ODM услуга за многу големи брендови Нашите главни производи се силиконски занаети, домашни материјали, материјали за домашни миленици, држач за силикон, кутија за телефон, силиконска нараквица, силиконски приврзок, силиконски кујнски производи, силиконски производи за бебиња и делови од силиконски гуми итн. Ние држете го принципот на „прв клиент“ за да им понудите одлична услуга на нашите клиенти.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 2011
  We Were Established In 2011.
 • 50
  Our Factory Have More Than 50 Employees.
 • 3000
  More Than 3000 Square Meters Technical R&D Building.
Список со поврзани производи

Дома

Product

Whatsapp

За нас

Испраќам барање