Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Apple Han Ms. Apple Han
Cfare mund te bej per ju?
+8613528649093
Chat Tani
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Shenzhen Yindingsheng Technology Co., Ltd

CONTACT US

Trade begins with communication.

Produktet e nxehta
Product Center
 • Kupa e verës silikoni në formë të jashtme
  Kupa e verës silikoni në formë të jashtme
 • Mbajtës i telit të menaxhimit të kabllit me formë të vemjes
  Mbajtës i telit të menaxhimit të kabllit me formë të vemjes
 • Silicone Tote Bag Silicone Carry Bag Beach
  Silicone Tote Bag Silicone Carry Bag Beach
 • Vendosur dorashka porosi silikoni me porosi nga Safe Grabs
  Vendosur dorashka porosi silikoni me porosi nga Safe Grabs
 • Mbrojtës këndi silikoni i sigurt për fëmijë
  Mbrojtës këndi silikoni i sigurt për fëmijë
 • Mbajtëse për mbajtëse kupash makinash Mbajtëse silikoni
  Mbajtëse për mbajtëse kupash makinash Mbajtëse silikoni
 • Lodra me biberon silikoni të gradës së ushqimit me porosi
  Lodra me biberon silikoni të gradës së ushqimit me porosi
 • Pastrues me porosi për dush me silikoni
  Pastrues me porosi për dush me silikoni
 • Lak i mbajtjes së brezit të shikimit të zëvendësimit me porosi
  Lak i mbajtjes së brezit të shikimit të zëvendësimit me porosi
 • Mban njollat ​​e papërshkueshme nga uji Silikoni Bib
  Mban njollat ​​e papërshkueshme nga uji Silikoni Bib

ABOUT US

Shenzhen Yindingsheng Technology Co, Ltd, u krijua në 2011 më shumë se 100 punëtorë, një kompani synon të sigurojë produkte të shëndetshëm, mjedisor, të përshtatshëm dhe elegant për botën. Me dizajn inovativ, R & D, prodhim dhe shitje. Mbledhja e talenteve me aftësi profesionale, ne dizajnoni, zhvilloni dhe prodhoni të gjitha llojet e produkteve me cilësi të lartë të gomës silikoni. Ne përdorim 100% të materialit të lëngshëm të klasës ushqimore U. S dhe punëtorinë e vet të mykut dhe departamentin e inxhinierisë, zakoni dhe zhvillimi është shumë profesional. YDS ofron shërbim OEM / ODM për shumë marka të shkëlqyera Produktet tona kryesore janë zanatet prej silikoni, pajisje shtëpiake, pajisje për kafshë shtëpiake, mbajtëse silikoni, kutia e telefonit, byzylyk silikoni, zinxhir silikoni, pajisje kuzhine silikoni, produkte foshnje silikoni dhe pjesë gome silikoni etj. Ne mbajnë parimin e "konsumatorit së pari" për të ofruar shërbime të shkëlqyera për klientët tanë.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 2011
  We Were Established In 2011.
 • 50
  Our Factory Have More Than 50 Employees.
 • 3000
  More Than 3000 Square Meters Technical R&D Building.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Product

Whatsapp

Rreth nesh

hetim